UA EN
UA
13:21:46
КЛУБ СПОРТИВНОГО
Покеру

ЗАВЖДИ БІЛЬШЕ, НІЖ ПОКЕР

м. Київ
вул. Хрещатик, 18

 

+38-098-120-0-120

ГоловнаПРО КЛУБ

КЛУБ СПОРТИВНОГО ПОКЕРУ "FULL HOUSE"

Вибираючи покерні клуби, можна впевнено сказати, що найпрогресивнішим клубом спортивного покеру є Full House - успішний покерний клуб зі своїми традиціями і різними серіями покерних турнірів, які набирають все більше популярності у новачків і професіоналів цієї інтелектуальної гри.

Ми знаходимося в самому центрі столиці та є найбільшим Покерним Клубом Києва. У нашому покерному клубі себе почувають як вдома і професійні гравці різних рівнів, здатні прораховувати цікаву тактику гри, що приводить до перемоги, і новачки, які тільки приступили до освоєння покеру. Один з основних принципів нашого  покерного клубу - це чесна гра за стандартними правилами. Всі гравці нашого клубу проявляють один до одного ввічливість і взаємну повагу.

Покерний клуб Full House постійно проводить спортивні турніри, які збирають велику кількість гравців і вболівальників. Для початківців  у покері, наш клуб проводить щоденні турніри з призовим фондом, а вхід при цьому - безкоштовний. Також проводяться щотижневі турніри з покеру з високими гарантіями і кожен місяць рейтинговий покерний турнір для самих майстерних гравців.

Приходьте в Клуб спортивного покеру Full House і пориньте у захоплюючу атмосферу гри.

Стати професійним покерним гравцем, щоб виграти найпрестижніші світові нагороди.

Перемога обов'язково знайде свого героя.

На сьогоднішній день покер є  мало не найпопулярнішою грою в усьому світі. Вважається, що ця гра народилася у Франції, а потім поширилася в Америці. У той час кожен поважаючий себе американець вмів грати в покер. Може бути, саме тому покер і асоціюється у багатьох з Диким Заходом? Крім виплеску адреналіну і емоцій, покер приносить ще й грошові виграші. Покер - це симбіоз математичного прорахунку, психології та зовсім трохи удачі. Не дарма ж проводяться навіть чемпіонати світу з цієї захоплюючої гри і можливо зовсім скоро ми побачимо Покер в програмі Олімпійських ігор.

Достатньо один раз відпочити та насолодитися покером в нашому клубі і Вам не захочеться його залишати!

Приходьте, грайте та перемагайте!

Full House - завжди більше ніж Покер!

ПОКЕРНИЙ КЛУБ FULL HOUSE

Кращий спортивний покерний клуб в Україні для шанувальників та професіоналів в самому центрі столиці.

 • 19 СТОЛІВ
  ЗІ СПОРТИВНОГО ПОКЕРУ
 • TV СТОЛ ДЛЯ
  ФИНАЛІСТІВ ТУРНИРУ
 • ФУД КОРТ
 • АВТОМОБІЛЬНА
  ПАРКОВКА
 • ОБМІН
  ВАЛЮТИ
 • ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНІ
  ІНСТРУКТОРИ ТА СУДДІ
 • СЛУЖБА
  БЕЗПЕКИ
 • ПІДТРИМКА ФЕДЕРАЦІЇ
  ПОКЕРНОГО СПОРТУ УКРАЇНИ
 • ДОБРОЗИЧЛИВА
  АТМОСФЕРА
×

Залиште ваш телефон і ми вам передзвонимо